2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Balice
Dodane 14 maja 2024

Pomocnik Kierownika Komory Przeładunkowej – Kraków - Balice

Lokalizacja

Balice

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymagane

GK FARMACOL to jeden z największych dystrybutorów farmaceutycznych w Polsce, łączący doświadczenie i najlepsze tradycje polskiego biznesu z nowoczesnym sposobem zarządzania. Dołącz do grupy fachowców, którzy zmieniają oblicze biznesu - zostań współtwórcą sukcesu Grupy Kapitałowej FARMACOL.

Obecnie prowadzimy rekrutację na: Pomocnik Kierownika Komory Przeładunkowej – Kraków - Balice

Zakres obowiązków:

  • Przyjęcie i przygotowanie wydań towaru,

  • Kontrola środków transportu pod kątem właściwych warunków transportowania,

  • Dbanie o porządek i czystość na stanowisku pracy i w jego obrębie,

  • Wykonywanie obowiązków zgodnie z procedurami DPD, przepisami BHP i p.poż.,

  • Zastępstwo Kierownika Komory Podczas jego absencji,

  • Wykonywanie innych poleceń przełożonego związanych z prawidłowym funkcjonowaniem Komory Przeładunkowej.

Oczekujemy:

  • Wykształcenie min. średnie,

  • Zdolności organizacyjne,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Skrupulatność i dokładność,

  • Asertywność,

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej i podległych pracowników,

  • Odpowiedzialność,

  • Dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych,

  • Uprawnienia na wózki widłowe,

  • Mobilność i prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

  • Współpracę w ramach kontraktu b2b,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Dofinansowanie do pakietu medycznego Medicover,

  • Dostęp do obiektów sportowych w ramach pakietu Medicover Sport,

  • Możliwości dołączenia do ubezpieczenia grupowego,

  • Możliwość uzyskania dofinansowania do pobytu w Hotelu Belweder w Ustroniu / Villa Belweder w Zakopanem,

  • Zniżki na produkty Marki Własnej - Silesian Pharma.

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Balice,

Małopolskie

Małopolskie, Balice
ID: 913894020