2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Pomorskie
  5. Montaż i serwis - Gdańsk
  6. Montaż i serwis - Osowa
Dodane 27 maja 2024

Pomocnik instalatora urządzeń teletechnicznych

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Osowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • pomoc przy instalacji stacji pomiarowych w miejscu przeznaczenia (maszty pomiarowe, obiekty wodno-kanalizacyjne, studzienki ściekowe),

  • przygotowanie i montaż urządzeń elektronicznych,

  • przygotowanie i montaż masztów i konstrukcji mechanicznych,

  • programowanie urządzeń elektronicznych,

  • testy urządzeń pomiarowych,

  • przestrzeganie wszelkich przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy,

  • zapewnianie wysokiej jakości obsługi i satysfakcji klientów.

Nasze Wymagania:

- dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych na terenie całego kraju (~30%         czasu pracy),

- skrupulatność, oraz dobra organizacja pracy własnej,

- umiejętność obsługi podstawowych urządzeń (wiertarka, piła, lutownica),

- umiejętność obsługi komputera,

- prawo jazdy kat. B, - umiejętność szybkiego uczenia się i dostosowywania się do nowych technologii i urządzeń teletechnicznych.

Mile widziane, ale niewymagane:

- doświadczenie w pracy przy instalacjach elektrycznych,

- doświadczenie w pracy z urządzeniami telemetrycznymi,

- umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

- doświadczenie w pracy na linach / lub w pracach na wysokości,

- umiejętność pracy w warunkach różnych środowisk, czasem pod presją i w niewygodnych pozycjach.

To oferujemy

  • ciekawa, samodzielna, NIEMONOTONNA praca,

  • stabilne miejsce zatrudnienia na podstawie umowy o pracę (stałe wynagrodzenie + system premiowy),

  • pełne przyuczenie do zawodu i wsparcie doświadczonej kadry,

  • szkolenia branżowe (praca na linach, SEP itp.) i możliwość rozwoju wewnątrz firmy,

  • pakiet prywatnej opieki medycznej,

  • dofinansowanie karty Benefit MultiSport.

Informacje o firmie

PM ECOLOGY to innowacyjna firma działająca w obszarze automatycznych pomiarów środowiskowych i monitoringu zmian klimatu. Jesteśmy wiodącym w kraju producentem profesjonalnych stacji meteorologicznych, oraz urządzeń do pomiarów hydrologicznych (systemy przeciwpowodziowe) i monitorujących stan sieci wodno-kanalizacyjnych. Jeżeli nie jest Ci obojętny klimat i środowisko, oraz interesujesz się nowymi technologiami to zapraszamy do aplikowania na stanowisko: Pomocnik instalatora urządzeń teletechnicznych.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Osowa
ID: 919582555