2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Dolnośląskie
  5. Praca za granicą - Wrocław
  6. Praca za granicą - Fabryczna
Dodane 27 maja 2024

Pomocnik elektryka, pomocnik budowlany - Niemcy, 8-9 tys. PLN netto

Wynagrodzenie

58 - 62 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Poszukujemy POMOCNIKÓW ELEKTRYKA I POMOCNIKÓW BUDOWLANYCH

Lokalizacja: Schweigern (ok. Stuttgartu)

Termin: OD ZARAZ

Zakres obowiązków:· Instalacje podtynkowe: wybijanie otworów, układanie kabli· Tynkowanie· Ustawianie przełączników i gniazd· Montaż końcowy (instalowanie przełączników i gniazd)

Zapewniamy:·

  • Umowę o pracę na pełen etat na polskich warunkach – ubezpieczenie od średniej krajowej

  • Wypłatę do 10 dnia każdego miesiąca·

  • Stawkę 13,95€/h brutto· Dodatki frekwencyjne i dojazdowe

  • Zorganizowane i opłacone zakwaterowanie

  • Do 300 PLN - ubranie robocze

  • Wsparcie polskojęzycznego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

  • Zakres obowiązków:·

  • Instalacje podtynkowe: wybijanie otworów, układanie kabli·

  • Tynkowanie· Ustawianie przełączników i gniazd·

  • Montaż końcowy (instalowanie przełączników i gniazd)

Wymagania:·

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku·

  • Gotowość do wyjazdu od zaraz·

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. podstawowym·

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem +48**********00 lub SMS o treści „ELEKTRYK” na numer +48**********00. Oddzwonimy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 894172546