2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Pomorskie
  6. Księgowość - Rumia
Dodane 24 maja 2024

Pomoc w dziale finansowo-księgowym

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rumia

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do naszej prężnie rozwijającej się firmy, poszukujemy pracownika na stanowisko pomoc księgowej w dziale finansowo-księgowym. Jeśli studiujesz rachunkowość i finanse i chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie - Zapraszamy! Wszystkiego Cię nauczymy.

Praca od poniedziałku do piątku 7:00-15:00, w Rumi.

Obowiązki:

  • weryfikacja dokumentów księgowych,

  • obsługa elektronicznego obiegu dokumentów  w firmie,

  • wprowadzanie dokumentów do programu Optima,

  • kontrola i uzgadnianie kont księgowych

  • archiwizacja dokumentów księgowych,

  • pomoc w bieżących zadaniach.

Wymagania :

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów ( finanse i rachunkowość, ekonomia),

  • chęci rozwoju i kształcenia się w kierunku objęcia stanowiska samodzielnej księgowej,

  • skrupulatność, dokładność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • wiedza z zakresu podstawowych zagadnień księgowości,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • szkolenie stanowiskowe,

  • okres próbny umowa zlecenie - jeśli jesteś studentem pozostajesz na umowie zlecenie,

  • po okresie próbnym współpraca na zasadach B2B (opłacamy ZUS i podatek),

  • kontrakt na czas nieokreślony, płatny urlop,

  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,

  • przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym i młodym zespole,

  • program ubezpieczenia grupowego na życie i zdrowie,

  • zniżki na nasze produkty,

  • możliwość zakupienia karty Multi Sport.

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV.

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji zgodnie z RODO: ''Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Lokalizacja

Rumia,

Pomorskie

Pomorskie, Rumia
ID: 917324725