2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad dziećmi
  5. Opieka nad dziećmi - Dolnośląskie
  6. Opieka nad dziećmi - Kiełczów
Dodane 16 maja 2024

Pomoc opiekunki w Klubie Malucha

Wynagrodzenie

2 200 - 3 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kiełczów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Szukamy zaangażowanej osoby do pracy jako pomoc opiekunki w naszym Klubie Malucha

Obowiązki:

  • Dbanie o higienę i bezpieczeństwo dzieci oraz pomoc przy posiłkach.

  • Pomoc w prowadzeniu edukacyjnych zajęć, takich jak zabawy, zajęcia plastyczne, sensoryczne itd.

  • Wspieranie rozwoju dziecka poprzez stymulowanie zainteresowań, umiejętności społecznych i emocjonalnych.

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność.

  • Posiadanie książeczki zdrowia z ważnymi badaniami lub chęć jej wyrobienia

  • Posiadanie dużej empatii, cierpliwości .

Lokalizacja

Kiełczów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Kiełczów
ID: 918618377