2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Warszawa
  7. Szkolnictwo - Ursus
Dodane 29 kwietnia 2024

Pomoc Nauczyciela w Przedszkolu

Wynagrodzenie

4 300 - 4 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursus

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Przedszkole Niepubliczne „Leśna Kraina” w Warszawie Ursus zatrudni osobę na stanowisko Pomocy Nauczyciela .

Dołącz do naszego zespołu pracującego w pozytywnej atmosferze, wśród uśmiechniętych ludzi z pasją i wiedzą.

Kilka słów o nas:

Już od 11 lat zapewniamy naszym Przedszkolakom edukację, opiekę, bezpieczeństwo, a przede wszystkim domową atmosferę oraz super zabawę. Gwarantujemy opiekę wykwalifkowanej i kompetentnej kadry pedagogicznej stale podnoszącej swoje umiejętności zawodowe.

Nasz program wychowawczo-dydaktyczny dostosowujemy do potrzeb dziecka - jest otwarty na indywidualność wychowanka, wspiera jego rozwój w atmosferze miłości, akceptacji i bezpieczeństwa.

Co oferujemy?

  • pracę w miłej atmosferze, wśród uśmiechniętych ludzi z pasją ( w pełnym wymiarze godzin - 40h tygodniowo)

  • wsparcie i pomoc zespołu,

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • małe i kameralne grupy

Obowiązki:

  • opieka nad dziećmi i dbanie o ich bezpieczeństwo

  • współpraca z nauczycielem prowadzącym,

  • współpraca z innymi pracownikami przedszkola,

  • czynny udział w działalności przedszkola.

  • prace porządkowe w przedszkolu.

Oczekujemy:

  • wysokiej kultury osobistej

  • doświadczenia w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym

Dołącz do nas!

Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursus
ID: 843448782