2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Grodzisk Mazowiecki
Dodane 16 maja 2024

Pomoc nauczyciela w Przedszkolu

Wynagrodzenie

5 200 - 5 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Publiczne Przedszkole Pracownia Montessori mieszczące się przy ul. Chłopickiego 6 w Grodzisku Mazowieckim poszukuje do zespołu pomoc nauczyciela.

Oczekiwania:

  • empatyczne, ciepłe, otwarte, stwarzające więzi i poczucie bezpieczeństwa podejście do dzieci,

  • chęć podejmowania pracy indywidualnej z dziećmi metodą Marii Montessori,

  • pomysłowość, aktywność w działaniu, funkcjonowanie w ruchu,

  • umiejętność pracy w grupie.

Zakres obowiązków:

  • wspieranie dzieci w działaniach polegających na otrzymaniu ładu i porządku w swojej sali i swoim otoczeniu,

  • odpowiedzialność za higienę dzieci oraz warunki higieniczne w sali,

  • prowadzenie (po przeszkoleniu) lekcji trójstopniowych z dziećmi z zakresu umiejętności dnia codziennego oraz kształcenia zmysłów,

  • wspieranie nauczyciela w realizacji zadań opiekuńczno-wychowawczo-dydatycznych.

Oferujemy:

  • pracę w zespole 3 osobowym z nauczycielem prowadzącym i nauczycielem wspomagającym,

  • wsparcie specjalistyczne zespołu do spraw pomocy psychologiczno-pedagogicznej,

  • doskonalenie zawodowe,

  • umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia,

  • wynagrodzenie zasadnicze od 5200 zł, premię frekwencyjną 400 zł, premię na święta oraz wakacje,

  • 3 nieprzerwane tygodnie urlopu w sierpniu, przerwa świąteczna, majowa, z okazji Bożego Ciała,

  • bezpłatne wyżywienie.

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki
ID: 918637721