2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Pomorskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Gdańsk
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Śródmieście
Dodane 17 maja 2024

Pomoc kuchenna - zmywak

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Radisson Hotel & Suites poszukuje dzielnej osoby na pomoc kuchenną do swojej załogi!

Obowiązki:

  • zmywanie naczyń kuchennych oraz restauracyjnych

  • dbanie o porządek i przestrzeganie zasad BHP oraz higieny pracy

  • współpraca z całym zespołem,

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku, ale niekonieczne

  • zaangażowanie, sumienność,

  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole

  • aktualne badania SANEPID, bądź chęć do ich wykonania.

Oferujemy:

  • Specjalne stawki dla członków naszego zespołu, a także ich przyjaciół i rodzin podczas podróży i pobytu w naszych hotelach

  • Nasze przekonanie o kulturze "My rozwijamy talenty, a talenty rozwijają nas" bierzemy sobie do serca. Z nami skorzystasz z szerokiego wachlarza ofert rozwojowych wspierających Twoją naukę i rozwój już od pierwszego dnia pracy. Obejmuje to indywidualny plan rozwoju oraz nieograniczony dostęp do ponad 20 tysięcy modułów i programów szkoleniowych w ramach Radisson Academy

  • Uczestniczenie i prowadzenie Odpowiedzialnego Biznesu każdego dnia razem z członkami naszego zespołu w hotelu i w lokalnych społecznościach, gdzie pracujemy nad tworzeniem wspólnej wartości, lepszej przyszłości i lepszej planety dla wszystkich

  • Stabilne zatrudnienie oraz fantastyczną atmosferę pracy w doskonałej lokalizacji

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę Multisport

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Program Poleceń Pracowniczych

  • Pyszne obiady

Czekamy na Twoje zgłoszenie.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 918857152