2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Śląskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Żarki
Dodane 08 maja 2024

Pomoc kuchenna z doświadczeniem Hotel Jurajski Kryształ

Lokalizacja

Żarki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy

Hotel Jurajski Kryształ zlokalizowany w Zaborzu poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku pomoc kuchenna z doświadczeniem w gastronomii.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie produktów do obróbki

  • krojenie, mycie warzyw, obieranie itp.

  • utrzymywanie czystości na stanowisku pracy

  • wsparcie przy wydawaniu posiłków

  • zmywanie naczyń

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy w gastronomii

  • Zaangażowanie oraz chęć do pracy

  • Otwartości i komunikatywności

  • Dyspozycyjności i punktualności

  • Umiejętności pracy pod presją czasu

  • Książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat – z możliwością jego powiększenia, wszystko w zależności od Twoich chęci

  • szansę rozwoju pod okiem doświadczonego Szefa kuchni

  • praca w oparciu o umowę zlecenie ( możliwość przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym )

  • elastyczny grafik

  • adekwatne wynagrodzenie względem umiejętności oraz zaangażowania

  • praca w miłej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV.

Lokalizacja

Żarki,

Śląskie

Śląskie, Żarki
ID: 916941452