2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Mazowieckie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Piaseczno
Dodane 08 maja 2024

Pomoc kuchenna w przedszkolu i żłobku

Lokalizacja

Piaseczno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek ABC w Piasecznie otwiera nabór na stanowisko pomocy kuchennej. Doświadczenie w kuchni mile widziane.

Jeśli:

  • cechuje cię wysoka dbałość o higienę i czystość stanowiska pracy

  • umiesz dobrze organizować własną pracę

  • cechuje Cię odpowiedzialność i sumienność

  • jesteś empatyczna/y i masz dobry kontakt z dziećmi

  • lubisz pracę w zespole

  • książeczka do celów sanitarnych

Prześlij nam swoje CV.

Obowiązki:

  • przygotowywanie prostych posiłków,

  • utrzymywanie zmywalni i kuchni w czystości (mycie naczyń w zmywarce, układanie czystych w szafach, mycie wózków kelnerskich itd.)

  • obsługa profesjonalnych maszyn gastronomicznych

Zapewniamy:

  • pracę na pełny etat w ramach umowy o pracę

  • pracę zmianową w godzinach 7:00-15:00/8:00-16:00

  • stabilne zatrudnienie

  • dofinansowanie do pakietu medycznego

  • wyżywienie

  • miłą atmosferę w pracy

  • szacunek do pracownika

Lokalizacja

Piaseczno,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piaseczno
ID: 812116120