2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Łódzkie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Łódź
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Bałuty
Dodane 17 maja 2024

Pomoc kuchenna w lokalu gastronomiczym

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Restauracja poszukuje osoby do pracy na stanowisku pomoc kuchenna.

Poszukujemy kandydatów, którzy są gotowi do współpracy z zespołem kuchennym oraz posiadają pasję do gotowania. Oferujemy dobre środowisko pracy i możliwość rozwoju zawodowego. Jeśli jesteś osobą energiczną, odpowiedzialną i chętną do nauki, zapraszamy do aplikowania.

Zakres obowiązków:

- Pomoc w przygotowywaniu składników do dań (mycie, krojenie, panierowanie)

- Pomoc w przygotowywaniu prostych dań

- Utrzymywanie czystości i porządku w kuchni

- Utrzymanie wyposażenia kuchennego w dobrym stanie

- Współpraca z innymi członkami zespołu kuchennego w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania kuchni

Wymagane kwalifikacje:

- Chęć do pracy w branży gastronomicznej

- Umiejętność pracy w zespole

- Terminowość i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

- Otwartość na naukę i chęć rozwoju zawodowego

Miejsce pracy: Manufaktura Łódź

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 906375230