2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Zachodniopomorskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Szczecin
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Centrum
Dodane 08 maja 2024

Pomoc kuchenna w firmie cateringowej - stałe zatrudnienie

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Ogłaszamy nabór na stanowisko: Pomoc kuchenna w rozwijającej się firmie cateringowej praca DZIENNA!

Obowiązki pomocy kuchennej:

1. Obróbka wstępna warzyw, owoców oraz wszelkich surowców do produkcji posiłków (mycie, obieranie, czyszczenie).

2. Zmywanie naczyń.

3. Pomoc w porcjowaniu i wydawaniu posiłków.

4. Dbanie o najwyższą jakość i smak wydawanych posiłków.

5. Utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy w tym mycie naczyń (wyparzanie) i sprzętu kuchennego.

Oferujemy:

  • dzienne zmiany,

  • możliwość wolnych weekendów,

  • Stabilną pracę na umowie,

  • Szkolenia i rozwój,

  • Możliwość awansu.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą, prosimy o wysłanie CV na e-mail lub przez wiadomość OLX. Prosimy o zamieszczenie w swojej aplikacji klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Zapraszamy!

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 874428823