2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Mazowieckie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Otwock
Agnieszka
Dodane 13 maja 2024

Pomoc Kuchenna - Restauracja/Bistro w Józefowie i Otwocku

Wynagrodzenie

24 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Otwock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy energicznej i zorganizowanej osoby na stanowisko Pomocy Kuchennej, gotowej wspierać nasz zespół w naszych lokalizacjach w Józefowie oraz Otwocku. Jeśli masz doświadczenie w pracy w kuchni lub chęć nauki – aplikuj!

Obowiązki:

  • Przygotowywanie składników do posiłków.

  • Utrzymywanie porządku w kuchni.

  • Pomoc w wydawaniu posiłków: podgrzewanie dań, estetyczne układanie na talerzach oraz pakowanie dań na wynos.

Wymagania:

  • Jako restauracja działamy przez 7 dni w tygodniu, dlatego szukamy osoby dyspozycyjnej gotowej do pracy w różne dni, w tym weekendy, zgodnie z ustalonym grafikiem zmianowym.

  • Umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy.

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznej atmosferze.

  • Posiłek pracowniczy w trakcie zmiany.

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

Lokalizacje:

  • Otwock, ul. Pułaskiego 3

  • Józefów, ul. Błękitna 1A

Kontakt:

  • Prosimy o wysyłanie CV lub kontakt telefoniczny pod numerem 50*******18.

Jeśli chcesz dołączyć do naszej kuchennej ekipy i mieć realny wpływ na jakość serwowanych dań, nie czekaj! Wyślij swoje CV już dzisiaj. Oczekujemy na Ciebie!

Lokalizacja

Otwock,

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Otwock
ID: 913836709