2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Mazowieckie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Nowy Dwór Mazowiecki
Dodane 02 maja 2024

Pomoc kuchenna praca w Nowym Dworze Mazowieckim

Wynagrodzenie

20 - 27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

Zatrudnimy osoby do pracy na stanowisku pomoc kuchenna.

Oto wymagania, zakres obowiązków oraz to co możemy zaoferować potencjalnym kandydatom.

WYMAGANIA:

- Znajomość podstawowych technik i technologii kuchennych

- Doświadczenie w pracy na danym stanowisku (możliwość przyuczenia)

- Umiejętność przygotowywania i obróbka składników do dań

- Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku, pod presją i w tempie

- Komunikatywność i umiejętność obsługi klienta w przypadku potrzeby

- Chęć do pracy

- Zaangażowanie

- Odpowiedzialność

- Dyspozycyjność i gotowość do zachowania elastycznego grafiku pracy, w tym pracy w weekendy i święta.

 ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Przygotowywanie różnych rodzajów potraw

- Wykonywanie prostych dań

- Wydawanie przygotowanych dań

- Dbałość o czystość i higienę na stanowisku pracy

- Właściwe składowanie i przechowywanie żywności

- Umiejętność współpracy z innymi członkami zespołu kuchennego

- Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy w kuchni

- Umiejętność zarządzania czasem i organizacji pracy w celu zachowania należytej jakości i terminowości potraw

- Organizacja i utrzymanie porządku w kuchni

 OFERUJEMY:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę

- Możliwość rozwoju zawodowego

- Pakiet medyczny

Zapraszamy !

Informujemy, iż kontakt nastąpi z wybranymi kandydatami.

Przekazane dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celach rekrutacyjnych, nie będą udostępniane innym podmiotom.

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki
ID: 870333092