2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Małopolskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Kraków
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Krowodrza
Dodane 13 maja 2024

Pomoc kuchenna/Osoba zmywająca naczynia kuchenne

Lokalizacja

Kraków, Krowodrza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Lastrada Catering, która mieści się przy miasteczku studenckim AGH poszukuje poszukuje POMOCY KUCHENNEJ/Osoby zmywającej naczynia kuchenne

Obowiązki:

  • Rozdrabnianie warzyw , owoców i innych surowców.

  • Pomoc przy przygotowywaniu potraw zgodnie z wytycznymi

  • Pomoc w porcjowaniu i wydawaniu posiłków

  • Przestrzeganie zasad technologii i estetyki oraz przepisów higieniczno-sanitarnych.

  • Utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy.

  • Danie o właściwy stan techniczny urządzeń kuchennych.

  • Prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań wynikających ze specyfiki zajmowanego stanowiska.

  • Przestrzeganie norm i standardów HACCP

  • Zmywanie naczyń kuchennych

Wymagania:

  • Kreatywność, pomysłowość, energia i pasja do gotowania

  • Dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dyspozycyjność i chęci do pracy zarówno w tygodniu jak i w weekendy

  • Książeczka sanepidowska lub orzeczenie do celów sanitarno – epidemiologicznych

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę lub zlecenie

  • Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie

  • Elastyczne godziny pracy

  • Praca w młodym zgranym zespole

Dołączając do Naszego zespołu zdobędziesz wyjątkową szansę na rozwój osobisty oraz zawodowy.

Jeśli jesteś osobą z potencjałem, chcącą przyczynić się do sukcesu Naszej firmy już dziś dołącz do nas

Więcej informacji o nas znajdziesz: www.lastrada.pl bądź www.facebook.pl/lastradacatering

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV).

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Oświadczam, iż jest mi wiadome, że Administratorem przekazanych przeze mnie danych (danych identyfikacyjnych jest firma Lastrada Catering spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie, a nadto, że przysługuje mi prawo do wglądu, usunięcia, sprostowania, ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych - przetwarzanych w ramach prowadzenia przez Administratora procesu rekrutacyjnego - a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do zrealizowania procesu rekrutacyjnego. Dane będą przetwarzane w zakresie i czasie uzasadnionym prowadzonym procesem rekrutacyjnym i ewentualną dalszą współpracą. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w podanym wyżej zakresie, dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jest mi wiadome, że w każdej chwili mogę cofnąć wyrażoną zgodę.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Krowodrza
ID: 674764153