2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Mazowieckie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Warszawa
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Śródmieście
Dodane 18 kwietnia 2024

Pomoc kuchenna na Lotnisku Chopina

Wynagrodzenie

30 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Restauracja na Lotnisku Chopina poszukuje pracownika na stanowisko pomocy kuchennej.

Do naszego zespołu poszukujemy rzetelnej i odpowiedzialnej osoby, która:

  • jest dyspozycyjna oraz punktualna

  • posiada umiejętność współpracy z innymi w dynamicznym środowisku

  • komunikatywnie posługuję się językiem polskim

  • posiada książeczkę sanitarno-epidemiologiczną

Zakres obowiązków obejmuje:

  • przygotowywanie składników

  • pomoc kucharzom w przygotowywaniu posiłków

  • mycie naczyń

Oferujemy Ci:

  • wynagrodzenie 30-35ł/h brutto (netto dla studenta)

  • grafik dostosowany do Twojej dyspozycyjności

  • terminowe wypłaty

  • fajne bonusy i konkursy

  • szansę na rozwinięcie skrzydeł i nabranie doświadczenia

Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy! :)

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 912707612