2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Pomorskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Gdynia
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Śródmieście
Dodane 27 maja 2024

Pomoc Kuchenną do Restauracji Bufetowej w Gdyni

Wynagrodzenie

27,50 - 33 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Poszukujemy kobiety na stanowisko POMOC KUCHENNA do

Restauracji Bufetowej w CH Riviera - praca na stałe.

LUNA EXPRESS jest odpowiedzią na rosnące oczekiwania ze strony wymagających klientów w Centrach Handlowych, poszukujących sprawdzonych i smacznych dań.

Wszystkie dania, jakie oferujemy są oparte na tradycyjnych przepisach, przekazywanych z pokolenia na pokolenie.

Jesteśmy najczęściej wybieraną Ulubioną Restauracją wg klientów w CH Riviera, a w 2017r. najlepszą Restauracją w Gdyni w Plebiscycie Dziennika Bałtyckiego.

Pomocnik na Grilla-obsługa grilla i frytkownic

Obowiązki Pomocy Kuchennej:

pomoc przy przygotowywaniu posiłków

dbanie o czystość stanowiska pracy

mycie przyborów kuchennych

Oferujemy:

regularne i trwałe zarobki

stała praca

elastyczny grafik

praca zmianowa

obiady personalne

dbamy o Naszych Pracowników w ciężkich czasach

godne warunki pracy

miła atmosferę

atrakcyjne wynagrodzenie

praca w młodym dynamicznym zespole.

CV proszę wysyłać przez OLX lub telefonicznie możemy umówić się na rozmowę88*****77.

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Śródmieście
ID: 842799639