2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Pomorskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Słupsk
Dodane 21 maja 2024

Pomoc kuchenna do firmy cateringowej na 1/2 etatu

Wynagrodzenie

2 000 - 3 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

EDEN CATERING – catering dietetyczny zatrudni pracownika na stanowisko pomoc kuchenna.

KIM JESTEŚMY ? - Jesteśmy firmą zajmującą się usługami gastronomicznymi. Na co dzień zajmujemy się przygotowywaniem zbilansowanej diety pudełkowej ELITE FOOD BOX dla kilkuset osób na terenie Słupska i okolic oraz Koszalina, Szczecina i Trójmiasta. W naszych dietach można znaleźć zarówno śniadania, posiłki regeneracyjne i profilaktyczne, jak i obiady.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.catering.slupsk.pl/

TWOJE OBOWIĄZKI:

• przygotowanie półproduktów do wydania gotowych dań

•podstawowa znajomość produkcji dań kuchni polskiej

• dbanie o czystość stanowiska pracy

OCZEKIWANIA:

• dyspozycyjność 5 dni w tygodniu (co 2 sobota )

• praca od godziny 7:00 - 12:00

• ważna książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych

• uczciwość i odpowiedzialność

OFERUJEMY:

• umowę umowę o pracę

• terminową i uczciwą wypłatę wynagrodzenia

• możliwość rozwoju

• pracę w zgranym zespole oraz w kuchni z nowoczesnym sprzętem

• pracę na terenie Słupska

• dodatkowo na terenie firmy znajduje się duży darmowy parking

• dogodny dojazd komunikacją miejską

Prosimy o kontakt telefoniczny lub przez drogę mailową

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 768900134