2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Małopolskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Kraków
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Łagiewniki-Borek Fałęcki
Dodane 05 maja 2024

pomoc kuchenna - Borek Fałęcki

Lokalizacja

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendy

Restauracja przy ulicy Józefa Marcika w Krakowie poszukuje pomocy kuchennej

Zakres obowiązków

  • Zmywanie naczyń stołowych i kuchennych

  • Obieranie warzyw i owoców

  • Dbanie o czystość na stanowisku pracy oraz kuchni

Nasze wymagania

  • CHĘĆ DO PRACY I ZAANGARZOWANIE

  • Otwartości i komunikatywności

  • Dyspozycyjności i punktualności

  • Umiejętności pracy pod presją czasu

  • Książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy

  • pracę na pełny etat – z możliwością jego powiększenia, wszystko w zależności od Twoich chęci

  • zmianowy system pracy - grafik dostosowany do dyspozycyjności

  • pracę w młodym, doświadczonym i energicznym zespole

Zapraszamy do aplikacji!

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki
ID: 916328558