2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Mazowieckie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Warszawa
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Praga-Północ
Dodane 14 maja 2024

Pomoc kucharza od 22zł/godz. na rękę

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Caffee & Bistro Galeria Sztuki, działająca nieprzerwanie od 12 lat na Starej Pradze (ul. Ząbkowska 13 - Praga Północ), poszukuje na stałe do swojego zespołu:

Doświadczonej/go POMOC KUCHARZA, zakres obowiązków:

  • przygotowywanie półproduktów (obieranie, krojenie, porcjowanie)

  • wydawanie prostych dań kuchni (zupy, sałatki itp.)

  • pomoc w pracy kucharza

  • dbanie o czystość na kuchni

Oczekujemy:

- min. kilkuletniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (najchętniej w restauracji)

- aktualnych badań sanepidu

- dobrej organizacji pracy i zaangażowania

- przestrzegania zasad HACCP i BHP

-dobrej komunikacji w języku polskim

-preferowany wiek do 40lat

Cenimy sobie punktualność oraz schludność.

Oferujemy :

- stawkę godzinową zależną od umiejętności, od 22zł netto/ godz.

- pracę w systemie 2/2 w godz. 9:00 - 18:00

- stabilne zatrudnienie (działaliśmy w trakcie pandemii)

Zapraszamy do zapoznania się z profilem restauracji na FB: CaffeeGaleriaSztuki

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny 60*******64

Z wybranymi osobami umówimy się na płatny dzień próbny.

Dziękujemy :)

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 682152600