2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Bielsko-Biała
Dodane 17 kwietnia 2024

Pomoc Księgowej Bielsko-Biała

Wynagrodzenie

4 700 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Aktualnie do naszego przedsiębiorstwa poszukujemy osoby na stanowisko Pomoc Księgowej.

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów oraz procesami księgowymi

  • Zapewnienie odpowiedniej kontroli wewnętrznej w procesach księgowo-finansowych

  • przygotowywanie sprawozdań

  • przyjmowanie, gromadzenie i segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju

  • weryfikowanie poprawność wystawionych dokumentów

  • przygotowanie dowodów księgowych do zapłaty

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe finansowe

  • Mile widziane doświadczenia na analogicznym stanowisku (branża transportowa ( Transport towarowy + osobowy )

  • Znajomość zagadnień księgowych i podatkowych

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

  • Wnikliwość i świetna organizacja pracy

oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności (do uzgodnienia)

  • Pracę w stabilnej firmie

  • Świetną atmosferę

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 678321674