2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Kujawsko-pomorskie
  6. Księgowość - Toruń
Dodane 08 maja 2024

pomoc księgowej 1/2 etatu /studentka

Wynagrodzenie

2 121 - 2 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Toruń

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Biuro rachunkowe o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni pomoc księgowej:

Zakres obowiązków :

  • wprowadzenie dokumentów księgowych do systemu księgowego

  • Współpraca z klientami biura (przygotowanie zaświadczeń, kserokopii dokumentów, skanowanie, wysyłka dokumentów, korespondencja mailowa)

  • Realizowanie zadań zleconych na bieżąco przez przełożonego

Nasze wymagania:

  • Status studenta

  • Wykształcenie ekonomiczne

  • Dobra znajomość przepisów rachunkowości i sprawozdawczości finansowej oraz przepisów podatkowych

  • Znajomość systemu Rzeczpospolita, Rewizor GT i Gratyfikant GT – będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy?

  • stabilną pracę w młodym zespole

  • partnerską atmosferę i wsparcie

Praca na ok 1/2etatu (umowa o pracę lub zlecenie)

Praca w godzinach 7-15 lub 8-16 (do uzgodnienia) tylko od poniedziałku do piątku - weekendy wolne.

Praca tylko stacjonarna.

Praca na os.Jar

CV proszę wysyłać na adres mailowy.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na

przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji

procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych

osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem

Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w

sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w

sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

(RODO)”

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 781895159