2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Macierzysz
Dodane 29 maja 2024

Pomoc do ofertowania - kosztorysant; konstrukcje stalowe

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Macierzysz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma GROT "Marek Dobrzyński" poszukuje osoby do powiększenia zespołu zajmującego się kosztorysowaniem i składaniem ofert w branży konstrukcji stalowych na rynku krajowym oraz zagranicznym. Nasza firma z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem zajmuje się projektowaniem, produkcją i montażem elementów ze stali. Obsługujemy zarówno prywatnych klientów, generalnych wykonawców, firmy Polskie oraz firmy zagraniczne. Prowadzimy sprzedaż takich produktów jak: schody, balustrady, ciężkie konstrukcje przemysłowe i inne.

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa klienta mailowo oraz telefonicznie przygotowanie kalkulacji

  • prowadzenie listy ofert

  • tworzenie ofert

  • wysyłanie ofert do klientów

  • aktywne śledzenie postępów wysłanych ofert

  • analizowanie statystyk i ofert

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • utrzymywanie relacji z obecnymi klientami

  • współpraca z zespołem

Oczekiwania:

  • Mile widziane doświadczenie w branży konstrukcji stalowych

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży, ofertowaniu czy też w przygotowywaniu kalkulacji

  • Znajomość czytania rysunków technicznych

  • Znajomość obsługi exela

  • Znajomość obsługi programów do rysowania w formacie DWG oraz PDF

  • Znajomość języka Polskiego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Uczestnictwo w ciekawych projektach

  • Możliwość rozwoju

  • Potrzebny sprzęt i stanowisko pracy

  • Elastyczność w godzinach pracy (7-15; 8-16; 9-17)

Lokalizacja

Macierzysz,

Mazowieckie

Mazowieckie, Macierzysz
ID: 918476833