2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Sosnowiec
Dodane 26 kwietnia 2024

Polska firma z branży robót ziemnych w Niemczech zatrudni Ciebie!

Wynagrodzenie

11 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna, Częste podróże służboweRekrutacja online

Dołącz do nas! Stabilna polska firma z branży robót ziemnych na terenie Niemiec poszukuje Ciebie!

Kogo Szukamy?

  • Kompletne brygady 3-osobowe (operator koparki, kierowca ciężarówki, pracownik ogólnobudowlany).

  • Pojedynczych specjalistów w powyższych dziedzinach

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego (przynajmniej podstawy) przez co najmniej jedną osobę w brygadzie.

  • Doświadczenie na danym stanowisku.

  • Precyzja i dokładność w pracy.

  • Umiejętność czytania i interpretacji planów technicznych.

  • Znajomość i przestrzeganie przepisów BHP.

  • Elastyczność czasu pracy i gotowość do nadgodzin.

  • Dokładność w dokumentacji i raportowaniu.

Obowiązki:

  • Obsługa maszyn i pojazdów budowlanych.

  • Sprawdzanie stanu technicznego koparek, drobne naprawy.

  • Utrzymanie porządku w miejscu pracy.

  • Przestrzeganie terminów i wytycznych zleceń.

  • Raportowanie postępów pracy.

Co Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: stała płaca + dodatek delegacyjny + świąteczny.

  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B.

  • Stabilną pracę przez cały rok.

  • Terminowe wypłaty (możliwość wyboru: co 2 tygodnie lub miesięcznie).

  • Samochody służbowe dla brygad z kartą paliwową.

  • Bezpłatne zakwaterowanie.

  • Firmową odzież roboczą.

  • Bezpłatny transport z Polski do Niemiec (samolot lub inny środek transportu).

Nasza firma stanowi wyjątkową ofertę na rynku pracy w branży budowlanej. Ponosimy większość kosztów związanych z Twoją pracą, co oznacza, że zapewniamy odzież roboczą, zakwaterowanie oraz samochód służbowy z kartą paliwową, bez dodatkowych obciążeń dla Ciebie.

Co więcej, organizujemy i pokrywamy koszty transportu z Polski do Niemiec, zarówno samolotem, jak i samochodem. Nasze terminowe wypłaty to gwarancja stabilności finansowej, na którą możesz liczyć. Jesteśmy elastyczni w kwestii rotacji i systemu pracy, dostosowując się do Twoich potrzeb i preferencji.

Dołączając do nas, nie tylko zyskujesz pewność stabilnego zatrudnienia, ale również stajesz się częścią zespołu, który wyznacza nowe standardy w branży. Nie przegap szansy, by dołączyć do firmy, która naprawdę dba o swoich pracowników. Z nami Twoja kariera nabierze tempa, a Ty będziesz mógł czerpać satysfakcję z pracy na najwyższym poziomie. Czekamy na Ciebie – dołącz do nas już dziś i poczuj różnicę.

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 889103186