2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Dębki
Dodane 05 maja 2024

Pole namiotowe „Leśne” w Dębkach zatrudni pracownika technicznego

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dębki

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o dzieło

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyZapraszamy seniorów

Pole namiotowe „Leśne” w Dębkach  zatrudni pracownika technicznego

Zapewniam nocleg i wyżywienie oraz płace netto 8000 zł/ umowa o dzieło/ bez ZUS

Okres zatrudnienia od zaraz do 10-09

Zakres obowiązków m.in.

-praca w trybie ciągłym;

- usuwanie awarii,

- bieżące naprawy,

- obsługa centrum  grzewczego  gazowego

- monitorowanie aktualnego stanu instalacji technicznych  pola namiotowego,

- drobne prace naprawcze i konserwatorskie, w tym elektryczne

-w trakcie sezonu podłączanie przyczep do prądu,

- dbanie o bezawaryjność i ciągłość pracy obiektu,

Wymagania:

- znajomość podstaw użytkowania i konserwacji instalacji pola użytkowych tj. wod-kan, instalacja gazowa. Energia el. itp.,

- wskazane doświadczeni umiejętności „złotej rączki’’,

- skuteczność w rozwiązywaniu problemów technicznych,

- wysoka kultura osobista i umiejętność współpracy w grupie.

Praca  w systemie ciągłym.

CV ( lub kilka zdań o sobie, przebieg zatrudnienia) proszę przesyłać poprzez formularz kontaktowy portalu OLX.

Klauzula RODO

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie CV wraz z klauzulą RODO (zamieszczona poniżej) na maila lub prosimy składać osobiście w sekretariacie przychodni. Klauzula RODO: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))

www.lesne-debki.pl,tel  60*****45

Lokalizacja

Dębki,

Pomorskie

Pomorskie, Dębki
ID: 820236138