2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Lubelskie
  6. Obsługa hotelowa - Zamość
Dodane 15 maja 2024

Pokojowa / Sprzątaczka w Hotelu Artis w Zamościu

Wynagrodzenie

4 242 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zamość

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

**Hotel Artis w Zamościu poszukuje osób na stanowisko Pokojowa / Sprzątaczka** **Miejsce pracy:** Hotel Artis Zamość, województwo lubelskie

**Opis stanowiska:** Poszukujemy energicznych i sumiennych osób do pracy na stanowisku pokojowej/sprzątaczki. Do głównych zadań będzie należało dbanie o czystość i porządek w pokojach hotelowych oraz innych pomieszczeniach ogólnodostępnych.

**Zakres obowiązków:** - Sprzątanie pokoi hotelowych zgodnie ze standardami hotelu. - Wymiana pościeli, ręczników i innych artykułów hotelowych. - Dbanie o czystość łazienek, korytarzy i innych pomieszczeń hotelowych. - Uzupełnianie zapasów środków czystości i artykułów higienicznych. - Zgłaszanie wszelkich usterek i braków do przełożonego. - Współpraca z innymi działami hotelu w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi gości.

**Wymagania:** - Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem. - Sumienność, dokładność i odpowiedzialność. - Umiejętność pracy w zespole. - Wysoka kultura osobista i dobra organizacja pracy. - Gotowość do pracy zmianowej, również w weekendy i święta.

**Oferujemy:** - Stabilne zatrudnienie w renomowanym hotelu. - Atrakcyjne wynagrodzenie. - Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji. - Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.

**Jak aplikować:** Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na portalu OLX lub dostarczenie osobiście do recepcji hotelu Artis w Zamościu.

**Kontakt:** Hotel Artis ul. Sitaniec 1 22-400 Zamość Tel.: +48 84 123 45 67

**Termin nadsyłania aplikacji:** Do 30 czerwca 2024 roku. Zapraszamy do aplikowania i dołączenia do naszego zespołu! --- **Hotel Artis** Zamość, województwo lubelskie www.hotelartis.pl

Lokalizacja

Zamość,

Lubelskie

Lubelskie, Zamość
ID: 918466488