2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Małopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Kraków
  7. Obsługa hotelowa - Łagiewniki-Borek Fałęcki
Farmona
Dodane 13 maja 2024

Pokojowa/Pokojowy w Hotelu Farmona Business & SPA

Lokalizacja

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Miejsce pracy: Kraków, ul. Jugowicka 10c

Położony w malowniczym, starym parku nastrojowy Hotel Farmona Business & Spa zapewnia chwile pełne relaksu i odprężenia na najwyższym poziomie. Goście traktowani są po królewsku, a dbałość o detale sprawia, że wnętrza Hotelu urzekają stylem i klasą. 30 wygodnych i starannie urządzonych pokoi i apartamentów czeka na gości, a udane spotkania biznesowe i konferencje zapewnia wyjątkowa sala z widokiem na park 100 letnich dębów. Ukojenie dla ciała i duszy zapewnia unikalne orientalne SPA, gdzie terapeuci z wyspy Bali pomogą odprężyć się i zrelaksować.

Opis stanowiska pracy:

  • dbałość o utrzymanie porządku i czystości w pokojach oraz w częściach wspólnych Hotelu oraz SPA,

  • sprawdzanie stanu wyposażenia pokoi,

  • praca w godzinach 6 - 14.

Wymagania:

  • dyspozycyjność w tygodniu oraz w weekendy - praca według ustalonego wcześniej grafiku,

  • rzetelność, odpowiedzialność i zaangażowanie w zakresie powierzonych zadań,

  • dokładność, sumienność.

Oferujemy:

  • stałe wynagrodzenie,

  • dobre warunki pracy oraz przyjazną atmosferę,

  • bezpłatny parking.

Jeżeli jesteś zainteresowana/-y:

  • prześlij nam swoje CV, w którym opiszesz swoje dotychczasowe doświadczenie, zadania na poszczególnych stanowiskach oraz daty zatrudnienia,

  • złóż CV osobiście w Hotelu Farmona przy ul. Jugowickiej 10 c i zobacz na żywo gdzie mógłbyś pracować.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV zawierające klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki
ID: 916467904