2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Gwda Wielka
Dodane 07 maja 2024

Pokojowa / osoba do sprzątania

Lokalizacja

Gwda Wielka

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Ranczo Panderossa wyjątkowe miejsce, gdzie powstaje największa baza ekskluzywnych namiotów Glampingowych w Polsce! Agroturystyka ta znajduje się we Gwdzie Wielkiej nad jeziorem Wielimie zaledwie 6 km od granic miasta Szczecinek i około 10 km od miasteczka Czarne. Nasz ośrodek posiada miejsca noclegowe, sale balową i restauracyjną.

Poszukujemy do zatrudnienia osoby na stanowisko:

Pokojowa

Opis stanowiska:

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za pomoc w zapewnieniu higieny, czystości i porządku w pokojach oraz namiotach, a także pomieszczeniach ogólnodostępnych

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy,

  • predyspozycje do wykonywania pracy fizycznej

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, dokładność i sumienność,

  • wysoka kultura osobista,

  • dyspozycyjność,

  • książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych,

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • wdrożenie w nowe obowiązki,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na podany niżej adres mailowy

Lokalizacja

Gwda Wielka,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Gwda Wielka
ID: 835057600