2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Świnoujście
Dodane 20 maja 2024

Pokojowa do Hotelu

Wynagrodzenie

4 850 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Świnoujście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Hotel Villa Herkules zatrudni osobę na stanowisko Pokojowa

Obowiązki:

  • sprzątanie pokoi hotelowych oraz części wspólnych zgodnie ze standardami

  • troska o wyposażenie i stan techniczny pokoi

Wymagania:

  • dokładność

  • dobra organizacja czasu pracy

  • sumienność

  • umiejętność pracy indywidualnej oraz zespołowej

 W zamian za Twoje umiejętności i zaangażowanie gwarantujemy:

  •  umowę na stałe, lub umowę zlecenie

  •  premie sezonowe i uznaniowe,

  •  posiłki po symbolicznych stawkach,

  •  swobodę działania i elastyczny plan pracy,

  •  pracę w kameralnym hotelu w rodzinnej atmosferze.

 Zadzwoń do nas lub napisz a my chętnie umówimy się z Tobą na rozmowę.

Lokalizacja

Świnoujście,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Świnoujście
ID: 850820103