2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Mazowieckie
  6. Obsługa hotelowa - Józefów
  7. Obsługa hotelowa - Kolonia Błotna
Dodane 17 maja 2024

Pokojowa do Bed & Breakfast

Wynagrodzenie

4 800 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Józefów, Kolonia Błotna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukiwana Pani Pokojowa do obiektu Bed & Breakfast w Józefowie (1 strefa Warszawy, obok przystanek miejski). Pełen wymiar godzin. Praca od wtorku do niedzieli w godzinach 9 - 15 (+/- 2 h godzina rozpoczecia, do ustalenia). Umowa zlecenie.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za czystość i ład w pokojach gościnnych, w częściach publicznych, w magazynach, na zapleczu obiektu oraz na terenie zewnętrznym.

Główne zadania:

• przygotowywanie pokoi na przyjazd gości

• utrzymanie czystości w pokojach hotelowych oraz przestrzeniach wspólnych (łazienki, kuchnie)

• utrzymanie czystości wokół budynku

• raportowanie usterek

• pranie i suszenie pościeli (prywatna pralnia)

Wymagania:

• samodzielność, dokładność, uczciwość, dobra organizacja pracy własnej;

• punktualność i dyspozycyjność (praca również w weekendy i święta);

• kultura osobista,

• doświadczenie mile widziane;

Oferujemy:

• uczciwe wynagrodzenie

• samodzielną prace

• elastyczne godziny pracy

• szkolenie przygotowujące do pracy

• miłą atmosferę

• codzienne śniadania pracownicze

• premie, bonusy świąteczne

Poszukujemy osób sumiennych i dokładnych. Poszukujemy zarówno osób z doświadczeniem, jak i studentów.

Mazowieckie

Mazowieckie, Józefów, Kolonia Błotna
ID: 918979662