2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Gdańsk
  6. Pozostałe oferty pracy - Śródmieście
Dodane 14 maja 2024

Po maturze i bez doświadczenia - to nie problem - Marketing od podstaw

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Jesteśmy firmą marketingowo- rekrutacyjną będącą na Polskim rynku pracy jesteśmy od 2004 roku. Otworzyliśmy nowy oddział w Gdańsku i poszukujemy osób do naszego zespołu, które będą odpowiedzialne na samym początku za kontakt z klientem (marketing bezpośredni)

Poszukujemy młodych, ambitnych i pracowitych osób, które nie boją się wyzwań.

Nie potrzebujesz doświadczenia u nas, ponieważ uczymy wszystkiego od podstaw.

Stanowisko: Młodszy specjalista ds. marketingu i rekrutacji

Miejsce pracy: Gdańsk i okolice

Nasze wymagania:

  • ukończony 18 rok życia

  • możliwość pracy  5 dni w tygodniu (pon – pt)

  • dyspozycyjność „od zaraz”

  • otwartość na ludzi

  • rzetelność

  • zaangażowanie i chęć rozwoju

  • umiejętność pracy w zespole i indywidualnie

  • posiadanie dużo pozytywnej energii i uśmiechu na ustach! :D

Oferujemy:

  • szkolenia wdrażające i rozwijające

  • wyjazdy służbowe w Polsce i za granicą

  • bonusy uznaniowe

  • ciągłe wsparcie ze strony Liderów

  • imprezy integracyjne

  • pozytywną i zdrową atmosferę w pracy

Zakres obowiązków:

  • wspieranie bieżących działań marketingowych

  • tworzenie planów marketingowych i ich realizacja

  • raportowanie wykonanej pracy

  • współpraca z przełożonymi

  • rekrutacja nowych pracowników

Nie zastanawiaj się, APLIKUJ :)

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 918244740