2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubuskie
  6. Administracja, prace biurowe - Zielona Góra
Lidia Malentowicz
Dodane 28 maja 2024

Płatny staż w dziale kadr i płac Anneberg Transpol

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • poznasz pełny cykl procesu rekrutacyjnego

  • poznasz pełny cykl naliczania wynagrodzeń od przygotowania danych do naliczenia po rozliczenie z ZUS i US

  • będziesz uczestniczyć w procesie administracji teczek osobowych, wpinania dokumentów do akt

  • poznasz prawo pracy i ustawy towarzyszące

  • poznasz zasady zatrudniania obcokrajowców z Azji

  • wesprzesz dział personalny w procesie szkoleń i onboardingu nowych pracowników

Nasze wymagania

  • jesteś tegoroczną/ym absolwentką/em ekonomii lub kierunków pokrewnych

  • interesujesz się branżą HR (Payroll, People & Culture)

  • jesteś otwarty/a na zmiany oraz nowe wyzwania

  • łatwo nawiązujesz kontakt z innymi ludźmi

  • lubisz pracę w międzynarodowym i różnym kulturowo środowisku

  • jesteś osobą zaangażowaną i proaktywną

  • posługujesz się j. angielskim min. na poziomie B1

To oferujemy

  • płatny staż finansowany przez 1/2 roku przez Urząd Pacy, po stażu zatrudnienie na umowę o pracę

  • dostęp do profesjonalnych kursów zawodowych

  • pełne wdrożenie i przygotowanie do samodzielnej pracy przez nasz zespól specjalistów

  • ciekawy pakiet socjalny

  • wyjazdy integracyjne

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 918208881