2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Dobroszyce
Rekrutacja
Dodane Dzisiaj o 14:54

Płatny staż / Praktyki letnie - logistyka, transport

Lokalizacja

Dobroszyce

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Silva Sp. z o.o. zajmuje się transportem, zakupem, dystrybucją i przerobem surowca drzewnego dla potrzeb zakładów płyt drewnopochodnych.

Praktykant w Dziale Logistyki

Miejsce pracy: Dobroszyce, k. Oleśnicy

Oferujemy:

  • Płatny staż

  • Pełną wyzwań pracę o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności

  • Zdobycie praktycznej wiedzy z obszaru logistyki, transportu i zakupów

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie, będącej liderem w swojej branży

Główne obowiązki:

  • Wsparcie zespołu w realizacji zleceń transportowych

  • Wprowadzanie danych do systemu

  • Kompletowanie dokumentów

  • Aktualizacja bazy przewoźników

  • Przygotowywanie raportów i zestawień

Oczekiwania:

  • Mile widziany student kierunków logistyka / transport

  • Systematyczność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków

  • Zaangażowanie i umiejętność organizacji pracy własnej

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Dobroszyce,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Dobroszyce
ID: 918938154