2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Mokotów
Rekrutacja
Dodane 31 maja 2024

Płatny staż / Praktyki letnie - dział przewozów kolejowych

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Silva LS od 2018 roku posiada licencję na przewozy kolejowe, a od kilkunastu lat działa w obszarach spedycji kolejowej, utrzymania infrastruktury i taboru oraz logistyce. W oparciu o nasze doświadczenie, infrastrukturę i tabor kolejowy oferujemy realizację przewozów kolejowych krajowych i zagranicznych. Dzięki dofinansowaniu unijnemu od stycznia 2021 roku rozpoczęliśmy przewozy intermodalne. Silva LS zajmuje się transportem kolejowym dla potrzeb zakładów płyt drewnopochodnych.

Praktykant w Dziale Przewozów Kolejowych

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów

Oferujemy:

  • Płatną praktykę

  • Pełną wyzwań pracę o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności

  • Zdobycie praktycznej wiedzy z obszaru spedycji kolejowej

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie, będącej liderem w swojej branży

Główne obowiązki:

  • Wsparcie zespołu w realizacji przewozów kolejowych

  • Wprowadzanie danych do systemu

  • Kompletowanie dokumentów

  • Przygotowywanie raportów i zestawień

Oczekiwania:

  • Mile widziany student kierunków technicznych

  • Systematyczność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków

  • Zaangażowanie i umiejętność organizacji pracy własnej

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

Wyślij swoje CV już teraz przez formularz OLX!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 918932257