2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podlaskie
  6. Administracja, prace biurowe - Białystok
  7. Administracja, prace biurowe - Bojary
Dodane 13 maja 2024

Płatny staż na stanowisku pracownik biurowy w Epaka.pl

Lokalizacja

Białystok, Bojary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Epaka.pl świadczy kompleksową obsługę firm i klientów indywidualnych w zakresie przesyłek kurierskich.

Poszukujemy kontaktowej osoby, która chciałaby nabyć doświadczenie w zakresie obsługi klienta i administracji biura. Staż organizowany jest przez Powiatowy Urząd Pracy przez okres 6 m-cy, po tym czasie umowa o pracę.

Praca w biurze w Białymstoku, Pn - Pt w godzinach 9:00-17:00.

Oferta skierowana jest do osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Białymstoku lub takich które są gotowe się zarejestrować.

Twoje zadania:

  • Obsługa klientów: osobista, telefoniczna, mailowa.

  • Składanie reklamacji związanych z uszkodzeniem lub długim terminem dostawy.

  • Wystawianie faktur vat oraz paragonów.

  • Wprowadzenie faktur kosztowych.

  • Tworzenie baz danych klientów.

  • Przygotowywanie ofert handlowych dla potencjalnych klientów.

Nasze wymagania:

  • Bardzo dobra obsługa komputera.

  • Komunikatywność, inicjatywa i zaangażowanie.

  • Dobra organizacja pracy, terminowość i dokładność.

  • Ambicja i chęć rozwoju.

Oferujemy:

  • Możliwość podniesienia kwalifikacji.

  • Realny wpływ na rozwój firmy.

  • Praca w przyjaznej atmosferze w młodym zespole.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Bojary
ID: 917998208