2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Zachodniopomorskie
  6. Księgowość - Szczecin
  7. Księgowość - Centrum
Dodane 22 maja 2024

Płatne Praktyki w Globalnym Dziale Podatków

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Embla Medical (dawniej Össur, jedna z firm rodziny Demant) jest światowym liderem w dziedzinie nieinwazyjnych rozwiązań technologicznych w ortopedii; opracowujemy, produkujemy i dopasowujemy do naszych klientów różne produkty protetyczne oraz ortopedyczne. Chociaż nasza globalna siedziba znajduje się w Reykjaviku w Islandii, zatrudniamy ponad 3700 pracowników w lokalizacjach w ponad 30 krajach, a biuro w Polsce wspiera między innymi działy finansowe i podatkowe.

Pracując z nami otrzymasz:

  • wynagrodzenie za czas poświęcony na praktyki,

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku,

  • elastyczne godziny praktyk;

  • możliwość wykorzystania i nauki języka angielskiego w praktyce;

  • możliwość poznania zasad funkcjonowania Centrum Usług Wspólnych;

  • poznanie obszaru podatków pośrednich i bezpośrednich;

  • wsparcie otwartego i zgranego zespołu;

  • możliwość udziału w szkoleniach oraz wydarzeniach integracyjnych;

  • u nas nie ma dress code, cenimy czas prywatny, a do siebie nawzajem zwracamy się na "ty";

  • owocowe wtorki i czwartki, środowe śniadania oraz poniedziałkowe i piątkowe zdrowe przekąski

Jakie zadania czekają na Ciebie?

  • Wykonywanie zadań (E2E) w zakresie VAT dla regionu EMEA, włączając:

  • udział w sporządzaniu i terminowym dostarczaniu deklaracji podatkowych VAT, EU VAT oraz Intrastat dla państw z całej Europy,

  • analizę i uzgadnianie kont VAT GL (w tym rejestr VAT),

  • przeprowadzanie kontroli zgodności danych oraz uzgadnianie kont bilansowych w celu wykrycia ewentualnych błędów i anomalii,

  • przygotowywanie płatności podatkowych;

  • Wsparcie w rocznym cyklu zwrotu podatku dochodowego od osób prawnych:

  • współpraca z innymi działami i biznesem w celu zapewnienia terminowego dostarczenia danych,

  • wsparcie w kalkulacji rezerw na podatek dochodowy regionu EMEA,

  • pomoc w monitorowaniu statusu deklaracji w poszczególnych krajach i zarządzaniu wewnętrznym repozytorium dokumentów.

  • studiujesz na kierunku ze specjalizacją w podatkach, rachunkowości lub finansach;

  • rozważasz ścieżkę kariery zawodowej w kierunku podatków;

  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim;

  • znasz pakiet MS Office (m.in.: Excel, Word, Outlook, Teams);

  • chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenie zawodowe;

  • posiadasz podstawową wiedzę z zakresu finansów;

  • szybko uczysz się nowych rzeczy;

  • dokładnie wykonujesz powierzone zadania

  • chcesz pracować w nowoczensym biurze w centrum Szczecina - Oxygen

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 918494855