2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Wielkopolskie
  6. Zarządzanie produkcją - Podanin
Dodane 10 maja 2024

Planista produkcji

Lokalizacja

Podanin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Kablonex powstała w 1971 roku i od tego czasu nieustannie się rozwija, inwestując w najnowsze technologie do produkcji folii i poszerzając swoją ofertę o nowe, innowacyjne produkty. Odbiorcami firmy są zarówno producenci krajowi jak i zagraniczni, w tym duże korporacje oraz mniejsze zakłady produkcyjne. W roku 2021 firma poszerzyła park maszynowy o nowy produkt a mianowicie produkcję folii FFS, która ma zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, między innymi w przemyśle chemii budowlanej, nawozów sztucznych a także w przemyśle spożywczo-chemicznym.

Zakres obowiązków

·         Opracowywanie planów produkcyjnych uwzględniających zapotrzebowanie na produkty, dostępność surowców i zasobów, oraz inne czynniki wpływające na proces produkcyjny

·         Monitorowanie postępu produkcji oraz identyfikowanie potencjalnych zagrożeń dla terminowego wykonania planu

·         Monitorowanie i aktualizacja harmonogramów produkcji w zależności od zmian w zamówieniach i dostawach

·         Współpraca z zespołem produkcji, technologii, magazynem i działem sprzedaży w celu optymalizacji procesów planowania

·         Identyfikacja i rozwiązywanie potencjalnych problemów związanych z produkcją

·         Zarządzanie dokumentacją związaną z planowaniem produkcji

·         Optymalizacja procesów w celu zwiększenia efektywności i redukcji kosztów, standaryzacja raportowania

Wymagania

·         Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej - minimum 1 rok

·         Znajomość procesów planowania produkcji oraz narzędzi wspomagających (doświadczenie z systemami ERP)

·         Znajomość narzędzi i metod planowania produkcji

·         Zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów

·         Zdolność do szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów

·         Umiejętności komunikacyjne oraz współpraca z różnymi działami firmy

·         Znajomość języka angielskiego

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

Lokalizacja

Podanin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Podanin
ID: 917336979