2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Wielkopolskie
  6. Zarządzanie produkcją - Ostrów Wielkopolski
ZAP MECHANIKA
Dodane 28 maja 2024

Planista produkcji

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie planów produkcji oraz nadzór nad ich realizacją

  • ścisła współpraca z wydziałem produkcyjnym, zaopatrzeniem, działem technologicznym i handlowym oraz innymi uczestnikami procesu

  • analiza dostępności mocy produkcyjnych

  • optymalizacja planów produkcyjnych

  • analiza i raportowanie odchyleń od prognoz i planów produkcji

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • umiejętność organizacji pracy

  • dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w stopniu umożliwiającym szybkie realizowanie zadań , Excel i systemy ERP

  • umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski
ID: 916658650