2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Pomorskie
  6. Kucharz - Malenin
Dodane 29 kwietnia 2024

Pizzaiolo / Pizzerman - zatrudnię do nowo powstającej restauracji plen

Wynagrodzenie

42 - 43 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Malenin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnimy Pizzaiolo z doświadczeniem, do nowo powstającej restauracji plenerowej z pizzą neapolitańską.

Poszukujemy osoby z pasją i dobrym smakiem oraz miłością do włoskiego jedzenia, a także wszystkiego co włoskie :)

Zależy nam na osobie zaangażowanej, dyspozycyjnej, z pozytywnym nastawieniem.

Obowiązki:

  • przygotowywanie pizzy neapolitańskiej

  • dbanie o czystość swojego stanowiska pracy

  • przygotowywanie wszystkich niezbędnych produktów do wypieku pizzy

Oczekujemy:

  • zaangażowania i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań

  • doświadczenia na stanowisku pizzaiolo (certyfikat ukończenia kursu mile widziany)

  • aktualnej książeczki sanepidowskiej

  • pozytywnego nastawienia i chęci do pracy

Oferujemy :

  • stawka 30 zł/h na rękę

  • pełen etat na umowę zlecenie

  • praca od czwartku/piątku do niedzieli

  • pracę w malowiczym miejscu - Malenin k/Tczewa

CV prosimy wysyłać na adres e-mail: praca (małpa) pizzawsadzie.pl

Lokalizacja

Malenin,

Pomorskie

Pomorskie, Malenin
ID: 915349427