2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Śląskie
  6. Kucharz - Pyrzowice
Dodane 30 kwietnia 2024

Pizzaiolo/Pizzer - Restauracja ATMOSFERA Pyrzowice

Lokalizacja

Pyrzowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Restauracja Atmosfera w Pyrzowicach poszukuje osoby do przygotowania prawdziwej włoskiej pizzy z pieca opalanego drewnem na stanowisku Pizzaiolo/Pizzer.

Osobie zaangażowanej oferujemy:

  • stałe zatrudnienie

  • szkolenie przygotowawcze i rozwojowe w trakcie współpracy

  • stawka w zależności od umiejętności

  • wypłata zawsze do 10 następnego miesiąca

  • elastyczny grafik

  • pełne szkolenie z obowiązujących standardów

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • pracę z doświadczeniem, bądź bez doświadczenia z możliwością przyuczenia do zawodu

Obowiązki:

  • przygotowywanie pizzy

  • odpowiedzialność za prawidłowe przygotowanie stanowiska pracy od otwarcia do zamknięcia lokalu

Oczekujemy:

  • zaangażowania i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań

  • pozytywnego nastawienia do pracy

  • chęci do pracy

  • dyspozycyjności

Lokalizacja

Pyrzowice,

Śląskie

Śląskie, Pyrzowice
ID: 885871086