2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Małopolskie
  6. Kucharz - Tarnów
Dodane 13 maja 2024

/// Pizzaiolo ///

Lokalizacja

Tarnów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Do restauracji Al dente - Brandstaettera 2 w Tarnowie : poszukujemy osoby na stanowisko : Pizzaiolo PRACA CAŁOROCZNA !!!

OPIS

Dla nas liczy się w pracy autentyczność, dotrzymywanie obietnic, życzliwość i przyjazny stosunek do innych. Dbamy o to, aby robić więcej, niż się od nas oczekuje, po to aby sprostać oczekiwaniom naszych Gości.

OCZEKIWANIA

·       Pracowitość

·       Umiejętność pracy w zespole

·       Wysoka motywacja do pracy

·       Zaangażowanie

·       Staranność

OPIS STANOWISKA - PIZZAOLO

·       Dbanie o czystość

·       Przygotowywanie pizzy

·       Pomoc w przygotowaniu ciasta ( kulkowanie )

·       Utrzymywanie czystości na stanowisku pracy

·       przestrzeganie norm i standardów HACCP,

·       dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy.

Wymagania:

·       z doświadczeniem lub do przyuczenia

·       wykształcenie kierunkowe ( mile widziane ),

·       znajomość kuchni Włoskiej ( mile widziane ),

·       pasja i zapał do gotowania,

·       gotowość do pracy zmianowej,

·       aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne.

·   System 2/2

·   Elastyczny grafik

·   Kuchnia działa od 11:00 do 22:00/23:00

Jeśli masz otwartą głowę, jesteś ZORGANIZOWANY i nie boisz się pracy pod presją czasu, zapraszam do kontaktu. Prosimy o przesłanie CV i KILKU SŁÓW o sobie.

Praca do podjęcia od zaraz!

wraz z klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Lokalizacja

Tarnów,

Małopolskie

Małopolskie, Tarnów
ID: 773322954