2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa produkcji - Nowe Miasto Lubawskie
Dodane 29 kwietnia 2024

Piwowar Browar Piwoteka/ Browar Nowomiejski

Lokalizacja

Nowe Miasto Lubawskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do naszego zespołu w Browarze Piwoteka/Browarze Nowomiejskim w Nowym Mieście Lubawskim poszukujemy piwowara-technologa.

Obowiązki:

zapewnienie ciągłości produkcji

zarządzanie zasobami browaru

prowadzenie bieżącej dokumentacji technologicznej

warzenie piwa

utrzymywanie wysokich standardów higieny w browarze

nadzór nad procesem fermentacji i leżakowania

nadzór nad procesem rozlewu i pakowania

organizacja pracy pomocników piwowara

reprezentowanie browaru na zewnątrz (imprezy branżowe, targi, festiwale piwne)

Wymagania:

minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (piwowar lub pomocnik piwowara)

wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe tj. piwowarstwo, biochemia, technologia żywności)

praktyczna i teoretyczna wiedza z zakresu produkcji piwa

znajomość rynku i aktualnych trendów

umiejętność pracy zespołowej

dyspozycyjność

aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

gotowość do podjęcia pracy w Nowym Mieście Lubawskim

Oferujemy:

zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę B2B

wynagrodzenie adekwatne do doświadczenie, umiejętności i zaangażowania

możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia

możliwość pracy na nowoczesnym sprzęcie (warzelnia produkcji firmy Ziptech, rozlew STM Sp. z o.o.)

Lokalizacja

Nowe Miasto Lubawskie,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Nowe Miasto Lubawskie
ID: 915216644