2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Zachodniopomorskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Szczecin
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Centrum
Dodane 27 maja 2024

Pilne! Konsultant z językiem niemieckim

Wynagrodzenie

7 500 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalnaRekrutacja online

Międzynarodowy konsultant klienta ze znajomością języka niemieckiego

Zakres obowiązków:

  • Jako doradca klienta będziesz zajmował się wszystkimi zgłoszeniami klientów poprzez dostępne kanały (telefon,e-mail, czat, itp.)

  • Identyfikujesz problemy i proaktywnie eliminujesz błędy

  • Dokumentujesz wszystkie zgłoszenia zgodnie z istniejącymi procesami

Wymagania:

  • Język niemiecki na poziomie min.B2 – wymóg konieczny

  • Praca stacjonarna w biurowcu w Szczecinie

  • Doskonałe umiejętności komunikacji ustnej i pisemnej

  • Pozytywne nastawienie i sumienne podejście do pracy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 7500 pln brutto + bonus

  • Praca od poniedziałku do piątku (7:30 – 22:00) w systemie zmianowym oraz niektóre weekendy

  • Profesjonalne przygotowanie do pracy – szkolenie i opieka mentora

  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna LuxMed, kafeteria MyBenefit, ubezpieczenie na życie)

  • Program Talent Development (realne awanse i szybka ścieżka rozwoju dla najlepszych)

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 918309125