2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Śląskie
  5. Praca za granicą - Katowice
  6. Praca za granicą - Załęska Hałda-Brynów cz. Zach.
Dodane 10 maja 2024

PILNE Elektryk przemysłowy, Niemcy, zakwaterowanie i transport

Wynagrodzenie

13 000 - 16 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Załęska Hałda-Brynów cz. Zach.

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Dołącz do TRUKAM, pioniera w świadczeniu kompleksowych usług dla sektora przemysłowego, i rozwiń swoje umiejętności jako elektryk przemysłowy. Pracuj w Philippsburgu a następnie w Hanowerze, nad projektami, które kształtują przyszłość branży.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 13 000-16 000 PLN netto/miesiąc.

  • Umowa zlecenie z opcją stałej współpracy po 6 miesiącach.

  • Zapewnienie zakwaterowania oraz transportu.

  • Szkolenia branżowe oraz możliwości awansu.

  • Ubezpieczenie zdrowotne.

Zakres obowiązków:

  • Instalacja, konserwacja i naprawa instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych.

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych.

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej.

  • Przestrzeganie norm bezpieczeństwa.

Nasze wymagania:

  • Posiadanie uprawnień SEP

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym.

  • Umiejętność pracy pod presją i w zespole.

Aplikacje (CV) prosimy kierować na adres e-mail: [p.zablocki małpa trukam.org, w tytule podając nazwę ogłoszenia] W aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.)."

Śląskie

Śląskie, Katowice, Załęska Hałda-Brynów cz. Zach.
ID: 908083615