2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Ostrów Wielkopolski
Dodane 07 maja 2024

Pilarz Krajacz Magazynier

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

OPIS

OSM Sp. z o.o. specjalizuje się w obróbce skrawaniem precyzyjnych części mechanicznych.

Poszukujemy pracownika na stanowisko: pilarz.

Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach w systemie 3 zmianowym.

Zakres obowiązków:

-cięcie profili stalowych przy użyciu piły taśmowej zgodnie z listą materiałową,

- skompletowanie i wydanie materiału na dalsze etapy produkcji w ilości i stanie zgodnym ze zleceniem.

Oczekiwania wobec kandydata:

- podstawowej znajomości rysunku technicznego,

-umiejętności obsługi piły taśmowej oraz podstawowych narzędzi pomiarowych,

- precyzji i skrupulatności,

- umiejętności jazdy wózkiem widłowym

Co zyskujesz dołączając do nas:

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz wyników,

- umowa o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, - możliwość rozwoju zawodowego, awansu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Klauzula RODO

Prosimy o przesłanie CV wraz z upoważnieniem do przetwarzania danych osobowych, o treści: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski
ID: 916657956