2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Zachodniopomorskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Szczecin
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Centrum
Dodane 17 kwietnia 2024

Pielęgniarka / Pielęgniarz / Ratownik Medyczny

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa Twoja Przychodnia Centrum Medyczne Sp. z o.o. specjalizuje się w prowadzeniu badań klinicznych, ale także w obsłudze pacjenta komercyjnego. Od ponad 10 lat jesteśmy obecni na rynku specjalistycznych usług medycznych oraz badań klinicznych, dzięki którym nasi pacjenci mają dostęp do najnowszych technologii medycznych oraz innowacyjnych leków i metod leczenia. Zajmujemy się specjalistyczną opieką zdrowotną w zakresie chirurgii, chorób wewnętrznych, dermatologii, diabetologii, endokrynologii, gastroenterologii, gastroenterologii pediatrycznej, ginekologii, hematologii, kardiologii, nefrologii, neurologii, okulistyki, onkologii, pediatrii, pulmonologii, reumatologii, urologii.

Aktualnie poszukujemy do swojego zespołu osób na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • zapewnienie profesjonalnej opieki nad pacjentem

  • współpraca z zespołem badawczym prowadzonych badań klinicznych w Ośrodku i pozostałymi działami w firmie

  • pomiar parametrów życiowych u Pacjenta, wykonywanie badania EKG oraz innych procedur wymaganych przez protokół badania

  • pobieranie materiału do badań, wstępna jego obróbka oraz przygotowanie próbek do wysyłki

  • przygotowywanie i podawanie leku badanego

  • prowadzenie dokumentacji medycznej

  • nadzorowanie i prowadzenie prawidłowej, oszczędnej i zgodnej z normami ilościowymi gospodarki lekami, środkami opatrunkowymi i sprzętem medycznym

  • wykonywanie szkoleń

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (kierunek: pielęgniarstwo/ratownictwo medyczne)

  • aktualne prawo wykonywania zawodu, zaświadczenie o badaniach sanitarno-epidemiologicznych

  • wysoka kultura osobista i empatyczne podejście do pacjenta

  • zaangażowanie i chęć do nauki

  • dokładność i samodzielność w działaniu

  • umiejętność pracy z pakietem MS Office (MS Word, MS Excel lub podobne)

  • dyspozycyjność

  • dobra organizacja pracy, dbałość o detale

Oferujemy

  • możliwość wyboru formy zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie, B2B)

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w miłej atmosferze i w młodym zespole

  • zdobywanie wiedzy na temat nowych terapii lekowych

  • udział w międzynarodowych projektach badawczych

  • ciągłe doskonalenie się w zawodzie

  • różnorodność zadań i wyzwań

  • pakiet benefitów pracowniczych: pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie, karnety sportowe (w przypadku zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę)

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez olx.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 877646234