2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Pomorskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Kartuzy
Dodane 06 maja 2024

Pielęgniarka/Pielęgniarz - Pracownia TK WizjaMED KARTUZY

Lokalizacja

Kartuzy

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

wizjaMED to sieć pracowni diagnostyki obrazowej w całej Polsce specjalizujących się w badaniach tomografem komputerowym i rezonansem magnetycznym.

Nowoczesny sprzęt, wyspecjalizowana kadra, dużo empatii, pozytywnego podejścia i ciągły rozwój – wyznaczamy zupełnie nowe standardy opieki medycznej w zakresie udzielania świadczeń medycznych.

 Poszukujemy osoby do zatrudnienia na stanowisku:

PIELĘGNIARKA / PIELĘGNIARZ do podawania kontrastu

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie / umowa kontraktowa

Miejsce zatrudnienia: Pracownia Tomografii Komputerowej WizjaMed w Kartuzach,

ul. Mściwoja II 9 (na terenie: NZOZ C.M. "KASZUBY

Zakres zadań:

  • przeprowadzanie wywiadu medycznego pod kątem braku przeciwwskazań do wykonania badania tomografii komputerowej z kontrastem

  • podawanie środków kontrastowych do badań tomografii komputerowej

  • podejmowanie odpowiednich działań na wypadek wystąpienia reakcji niepożądanych

  • współpraca z personelem medycznym (lekarz, technik, rejestratorka)

Wymagania:

  • posiadasz wykształcenie kierunkowe - pielęgniarstwo

  • jesteś zorientowana/y na pacjenta

  • dobrze czujesz się pracując w zespole

  • jesteś osobą zaangażowaną i dyspozycyjną

 Zapewniamy:

  • przyjazną atmosferę,

  • możliwość rozwoju,

  • pracę w rozwijającej się firmie, o wysokim standardzie.

 Prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem OLX.pl

Podczas procesu rekrutacji będziemy kontaktować się indywidualnie z wybranymi osobami.

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko!

Lokalizacja

Kartuzy,

Pomorskie

Pomorskie, Kartuzy
ID: 907467066