2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Mazowieckie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Stare Babice
Dodane 13 maja 2024

Pielęgniarka/Pielęgniarz Dom Opieki Stare Babice

Lokalizacja

Stare Babice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Do Domu Opieki Ostoya w Starych Babicach Poszukujemy Pielęgniarki/Pielęgniarza

Twój zakres obowiązków :

  • ocena i stałe monitorowanie zdrowia mieszkańców

  • znajomość i prowadzenie obowiązującej dokumentacji medycznej

  • przyjmowanie i wykonywanie zleceń lekarskich

  • udzielanie i organizowanie pierwszej pomocy w stanach zagrożenia życia i nagłych zachorowaniach

  • monitorowanie dostępności leków, materiałów opatrunkowych , sprzętu medycznego i innych

Nasze wymagania:

  • aktualne prawo wykonywania zawodu

  • empatia, życzliwość w stosunku do osób starszych

  • wysoka kultura osobista i odpowiedzialność za wykonywanie pracy

  • gotowość pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • elastyczna forma zatrudnienia w zależności od preferencji

  • możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe na życie

Lokalizacja

Stare Babice,

Mazowieckie

Mazowieckie, Stare Babice
ID: 917965018