2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Śląskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Katowice
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Dąb
Dodane 29 maja 2024

Pielęgniarka / pielęgniarka chirurgiczna

Lokalizacja

Katowice, Dąb

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowanie gabinetów.

  • Asystowanie podczas wykonywania badań specjalistycznych i zabiegów.

  • Dbałość o używany sprzęt.

  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej w programie MMedica.

  • Stosowanie procedur obowiązujących w poradni.

NASZE WYMAGANIA:

  • Aktualne prawo wykonywania zawodu.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Dobra organizacja pracy własnej.

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym.

  • Znajomość programu Mmedica.

TO OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę na pełny etat (możliwe są także inne formy zatrudnienia).

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i realizowanych zadań.

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej.

  • Stabilność zatrudnienia.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

  • Bieżące wsparcie ze strony współpracowników.

  • Przyjazną atmosferę w pracy.

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego.

O nas:

Grupa Medyczna Tommed to nowoczesny, wielospecjalistyczny ośrodek medyczny o najwyższych europejskich standardach, z ponad 25 letnim doświadczeniem w trosce o zdrowie mieszkańców Katowic i Śląska.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Pacjentów nieustannie rozwijamy się, dostosowując zakres oraz sposób świadczenia usług do najnowszych osiągnięć nauk medycznych. Ciągła dbałość o podnoszenie jakości oferowanych usług potwierdzana jest uzyskaniem wielu certyfikatów i wyróżnień.

Oferujemy kompleksowy zakres usług: od profilaktyki, poprzez podstawową opiekę zdrowotną, opiekę specjalistyczną i zaawansowaną diagnostykę, po leczenie szpitalne oraz opiekę pohospitalizacyjną w oparciu o nowoczesne i kompleksowe zaplecze medyczne.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Dąb
ID: 918493285