2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Dolnośląskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Głogów
Dodane 14 maja 2024

Pielęgniarka do domu seniora

Lokalizacja

Głogów

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Stanowisko: Pielęgniarka do Domu Seniora

Lokalizacja: Dom Seniora

Firma: 4MED sp. z o.o.

Opis stanowiska:

Firma 4MED sp. z o.o. poszukuje doświadczonej pielęgniarki do pracy w Domu Seniora. Jesteśmy firmą specjalizującą się w świadczeniu wysokiej jakości usług opiekuńczych dla osób starszych, zapewniając wsparcie oraz opiekę medyczną w komfortowym środowisku domowym.

Obowiązki:

  • Wykonywanie podstawowych czynności pielęgniarskich, takich jak podawanie leków, zaopatrywanie ran, prowadzenie zabiegów pielęgnacyjnych.

  • Monitorowanie stanu zdrowia podopiecznych i reagowanie na ich potrzeby oraz sygnały alarmowe.

  • Współpraca z innymi członkami zespołu opiekuńczego w celu zapewnienia kompleksowej opieki seniorom.

  • Utrzymywanie dokumentacji medycznej oraz raportowanie o stanie zdrowia podopiecznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie pielęgniarskie oraz aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu pielęgniarki.

  • Doświadczenie w pracy z osobami starszymi będzie dodatkowym atutem.

  • Umiejętność empatycznego i cierpliwego podejścia do podopiecznych.

  • Zdolność do pracy w zespole oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji.

  • Komunikatywność oraz gotowość do nauki i doskonalenia swoich umiejętności.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie opiekuńczej.

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkoleń z zakresu opieki nad osobami starszymi.

  • Przyjazne i wspierające środowisko pracy.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe benefity.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chciałbyś/chciałabyś dołączyć do naszego zespołu, prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego na adres email. W temacie wiadomości proszę wpisać: "Aplikacja na stanowisko Pielęgniarka do Domu Seniora".

4MED sp. z o.o. to miejsce, w którym Twoje umiejętności mogą być cenione i rozwijane. Dołącz do naszego zespołu i pomóż nam w zapewnianiu wysokiej jakości opieki naszym podopiecznym!

Lokalizacja

Głogów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Głogów
ID: 918321192